2 відгуків
+380 (66) 882-62-40
+380 (95) 766-96-68
+380 (93) 407-72-70
Купить кирпич Харьков

Характеристики цегли ЛІТОС


Лутугинський Завод Будівельних Матеріалів у складі корпорації "Літос -Груп" міцно завоював репутацію одного з лідерів у сфері виробництва облицювальних матеріалів. Цегла ТМ "Літос" випускається підприємством більше десяти років,а саме з 2000 року. Продукція торгової марки "Літос" продається по країнам СНД, зарубіжжя і по всій Україні.
Облицювальна цегла Літос виготовляється за передових технологій напівсухого гіперпресування. Він може використовуватися для облицювань найрізноманітніших кладочних матеріалів і практично у всіх кліматичних зонах.
Облицювальна цегла ТМ "Літос" – це красивий і привабливий зовнішній вигляд, довговічність, висока міцність, екологічна чистота і найголовніше - не надто висока ціна. Також до переваг цегли Літос слід віднести: фактури з поверхнями "скалу" та "колота цегла ", точну геометричну форму, однорідність складу по всьому об'єму, широке пропозиція по видах і колірній гамі, високі теплоізоляційні показники.
На сьогоднішній день пропонуються наступні види цегли торгової марки "Літос ": стандартний, тонкий, щілинний і вузький. Щілинний цегла Літос легкий, що дозволяє скоротити витрати на терміни будівництва і доставку. Щілинний цегла дозволяє так само додатково утеплити будови і відмінно підходить для багатоповерхового будівництва, тому що знижує навантаження на фундамент.
Цегла Літос представляється широкою кольоровою гамою: теракот, бордо, слонова кістка, шоколад, жовтий, сірий, рожевий, червоний. Цей цегли можна застосовувати для всіх сучасних архітектурних проектів, можна використовувати найрізноманітніші поєднання в ландшафтному дизайні, фасадів будівель, в оформленні інтер'єрів. Насиченість і стійкість кольору – відмітна риса облицювальної цегли Літос . Вони не знебарвлюються і стійкі до атмосферних впливів. Це досягається завдяки використанням у виробництві високоякісних німецьких барвників класу преміум BAYER. Ці барвники відрізняються екологічною чистотою. У процесі фарбування колір поширюється рівномірно по всьому об'єму цегли.
Облицювальна цегла торгової марки "Літос" виготовляється з наступних матеріалів: вапняк-черепашник (показник вологості не більше одинадцяти відсотків), цемент марки 500, барвники і вода. Поверхня вже готового виробу може бути різною: шорстка, гладка, рифлена, колота та інші. Висока якість облицювальної цегли Літос підтверджено сертифікатами відповідності (диплом національного конкурсу "Вища проба – 2005", ДСТУ Б. В. 2.7.-7-94 Укрсепро), а також міжнародним сертифікатом ISO 9001:2000.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner